-Medzinárodná preprava

Kategórie
 
 
 
 
 

Medzinárodná preprava

V rámci našich kuriérskych služieb máte možnosť využiť aj zasielanie balíkov do zahraničia, a to aj prepravu na dobierku. Aktuálne sú to napríklad krajiny ako Poľsko alebo Česká republika, no nevylučujeme ani ostatné štáty EÚ, pričom balíky môžete posielať v oboch smeroch – aj zo zahraničia na Slovensko. Medzinárodná preprava balíkov do 50 kg  a paletových zásielok do 1 200 kg sa uskutočňuje v časovom horizonte 48 až 72 hodín, všetko v závislosti od stavu ciest a cestnej premávky. Urobíme všetko preto, aby bola preprava balíkov rýchla, bezpečná a pohodlná ako pre objednávateľa medzinárodnej prepravy, tak i pre príjemcu zásielky.

                             

Česká republika:

Uvažujete o preprave tovaru zo Slovenska do Čiech? S našimi kuriérskymi službami to bude hračka. Nerobia nám problém balíky do 50 kg ani paletové zásielky do 1 200 kg. Viac informácií TU.

 

 


 

Poľsko:

Či máte záujem o prepravu tovaru z Poľska na Slovensko alebo potrebujete balík poslať zo Slovenska do Poľska, naša kuriérska spoločnosť vám s tým pomôže. Prepravujeme balíky do 50 kgveľkorozmerné zásielky do 1 200 kg. Viac informácií TU.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia