Potrebujete prepraviť ťažký tovar nad 50kg?

Kategórie
 
 
 
 
 

Potrebujete prepraviť ťažký tovar nad 50kg?

O všetko potrebné sa postaráme! Vašu práčku, chladničku, stavebný materiál alebo čokoľvek ťažšie ako 50 kg prepravíme v rámci Slovenska, Česka i Poľska bez akýchkoľvek problémov.

Využite pri posielaní a preprave ťažkých balíkov alebo paliet naše kuriérske služby. Zásielky, ktoré vážia viac ako 50 kg a menej ako 1200 kg prepravujeme na dennej báze a tvoria veľkú časť nášho prepravovaného tovaru, preto s ním máme množstvo skúseností. Jediné, na čo musíte pri takýchto zásielkách myslieť, je ich podloženie. Je mimoriadne dôležité umiestniť zásielku na paletu alebo polpaletu, vďaka tomuto kroku sa s ňou bude kuriérovi lepšie manipulovať, nezničí sa a bude v bezpečí. Dôvod? S vaším nadrozmerným balíkom sa bude zaobchádzať pomocou paletového vozíka, takže riziko pádu alebo iného poškodenia sa minimalizuje. Vedeli ste, že objemné zásielky nad 50 kg môžete pomocou našej spoločnosti poslať aj fyzickej osobe? Stačí vyplniť na našej stránke objednávkový formulár a 123kuriér ju príde vyzdvihnúť na vami zadanú adresu. A to už na druhý deň po jej odoslaní k nám, aj keď ide o prepravu ťažkých zásielok.

Čo by ste pri preprave ťažkých zásielok mali dodržať?

Objemné zásielky nad 50 kg vyzdvihneme na adrese, ktorú si stanovíte, musíte však dodržať stanovené maximálne rozmery. Konkrétne, dĺžku 3 m a výšku 2,2 m. A koľko bude trvať ich doručenie? Štandardne zásielku dopravíme k príjemcovi na území Slovenska do 24 hodín od jej vyzdvihnutia, do Čiech alebo Poľska ju doručíme už za 48 - 72 hodín od vyzdvihnutia. V cene prepravy máte dva pokusy o doručenie príjemcovi. Ten musí byť fyzicky prítomný na adrese, aby zásielku prevzal, prípadne musí byť k dispozícii iná poverená osoba, ktorá sa postará o jej prebratie. Zaujíma vás, od čoho sa odvíja cena zásielky? Tá závisí od samotného objemu a hmotnosti tovaru. Posielate na dobierku? Zaškrtnite túto možnosť v objednávke, zadajte váš IBAN a variabilný symbol podľa vášho uváženia, môže to byť aj ľubovoľných 5 číslic. Vami stanovenú sumu od príjemcu preberieme a prevedieme na váš účet do 10 pracovných dní od doručenia. Jednoduchý postup, ktorý bez problémov zvládne každý!

Prečo si vybrať služby spoločnosti 123kuriér?

Sme rýchli, našou prioritou je profesionálny prístup a ceny prepravy dostupné pre každého. Spoločnosť 123kuriér ponúka bezkonkurenčné služby, ktoré vám zjednodušia život. V skratke, balík alebo nadrozmernú zásielku do 1200 kg vyzdvihneme pred vaším prahom a v rámci Slovenska ju doručíme hneď na ďalší deň. Objednávku môžete realizovať online a využiť aj dobierkový systém.
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia