Blog

Kategórie
 
 
 
 
 

Potrebujete poslať balíček alebo rovno paletu na dobierku? Žiaden problém, stačí si objednať naše kuriérske služby a je to! Nemáte jasno v tom, ako táto služba funguje? Práve pre vás je určený náš článok.

 

Potrebujete vrátiť vašu zásielku späť do e-shopu a je ťažšia ako 30 kg alebo váži dokonca 50 kg či viac? Využite kuriérske služby a dopravte tovar bez problémov naspäť k predajcovi. Rýchlo a jednoducho!

 

Využívate kuriérske služby a potrebujete spoľahlivo zabaliť oblečenie, aby balík dorazil v poriadku? Vieme, na aký obal by ste mali staviť.

 

O všetko potrebné sa postaráme! Vašu práčku, chladničku, stavebný materiál alebo čokoľvek ťažšie ako 50 kg prepravíme v rámci Slovenska, Česka i Poľska bez akýchkoľvek problémov.

 

Podriaďte výber obalového materiálu pre vašu zásielku jej charakteru. Obal má slúžiť na ochranu samotnej prepravovanej veci, preto mu venujte náležitú pozornosť. Ako bezpečne prepraviť elektroniku?

 

 

Chystáte sa objednať prepravu balíka kuriérskou službou? Zahoďte za hlavu stres aj obavy, že to nezvládnete alebo sa váš balíček stratí. 123 Kuriér je v doručovaní zásielok špecialista a ako jeden z mála si trúfa aj na ťažké zásielky nad 50 kg.

 

Dnes si už dokážeme objednať cez internet takmer všetko a výnimkou nie je ani kuriérska služba. Nestojte v rade na pošte, nechajte 123 Kuriéra, aby si po zásielku prišiel až k vám.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia